REGISTREERIMINE

HOOAJA 2023/2024 REGISTREERIMINE

Uueks hooajaks (04.09.2023-30.06.2024) palume Teil registreerida laps(ed) enda poolt valitud sobivasse rühma. Eelmise hooaja edasijõudnutel soovitame valida edasijõudnute rühmad või vastavalt tasemele. Tasemekirjeldused leiate tunniplaani lehelt. NB! Kui laps on juba 1 hooaja käinud algajate rühmas, siis soovitame uuel hooajal valida lapsele juba edasijõudnute rühm. Kui vajate abi rühma valiku osas, siis palun pöörduge peatreener Heleri Vilu poole heleri@nordswim.ee (+372 58746650).  Rühmadega saate lähemalt tuvuda: tunniplaan ja rühmade kirjeldused

Hooaja alguses (septembri kuus) proovitreeninguid ei toimu. Alates oktoobri kuust on võimalus enne klubiga liitumist tulla 1x tasuta proovitreeningusse. Soovi korral palume võtta ühendust peatreener Heleri Viluga heleri@nordswim.ee ja leppida kokku sobiv aeg treeninguks.

2x nädalas toimuvatesse treeningrühmadesse ei saa registreerida 1x nädalas soovijatel. 1x nädalas treenijatele on loodud spetsiaalselt eraldi rühmad. Samuti 3x nädalas rühmadesse ei saa registreerida 2x nädalas soovijatel. Rühma planeeritud treeningkordade arv nädalas mõjutab oluliselt lapse arengut. Sellega on rühmades ühtlasem tase ja mahajäämise tõenäosus väheneb.

NB! Ujumisklubiga 2023/2024 hooajaks liitudes palume kindlasti põhjalikult läbi lugeda liikmelepingu tingimused enne omapoolse nõustumise andmist (hooajapõhise kuutasu maksmise kord, lepingu lõpetamise tingimused keset hooaega jne.).

Registreerimisel saadame Teile ühekordse klubiga liitumise tasu 15€, mis rakendub ka juba klubis olevatele sportlastele/lastele igal aastal. Registreerimine kinnitub lõplikult liitumistasu maksmisel. Liitumistasu mittemaksmisel ettenähtud maksetähtajaks tühistub registreerimine automaatselt. Liitumistasu sisaldab klubi logoga ujumismütsi ning samuti selle tasu eest soetatakse ja uuendatakse treenimiseks mõeldud abivahendeid.

Liitumistasu mitteõigeaegsel tasumisel ei garanteeri me lapsele kohta klubis. Ühekordne klubiga liitumise tasu ei kuulu tagastamisele.

Liitujatel palume kodulehel tutvuda hinnakirjaga, mis on lepingu lahutamatu osa ning läbi lugeda kodukord ja meelespea!

NB! Liitumise ankeeti täites palun pöörata tähelepanu, et arve saaja e-posti aadress ei oleks lapse oma!