previous arrow
next arrow
previous arrow
next arrow

Treeningud

Tenerife Top Training keskus
previous arrow
next arrow
Tenerife Top Training keskus
previous arrow
next arrow

Tenerife Top Training

Tenerifel saad ühendada puhkuse ja ujumistreeningu

Sul seisab ees mõnus puhkus Tenerifel. See on Sinu kvaliteetaeg koos pere või sõpradega. Oluline on seegi, et nüüd ei pea Sa ujumistreeninguid puhkuse ajaks katkestama, sest saad nendega Tenerifel jätkata. Treeningud toimuvad hinnatud piirkonnas Costa Adejes välibasseinis ning juhendatakse eesti, inglise- ja hispaania keeles.

Maarja Palo, kes alustas ujumise eratundidega suhteliselt hiljuti, käis Tallinnas trennis ühe korra nädalas. Tenerifel olles ühendas ta puhkuse ja ujumistreeningu iga päev. Tänu sellele arenes tema ujumistehnika kiiresti ja silmanähtavalt. Maarja tõdeb, et kui järgmisel korral tuleb valida, millisele Kanaari saarele puhkama minna, siis ujumistrenn kallutab vaekausi Tenerife kasuks. Soojas kliimas värskes õhus treenimine – see on puhas nauding. 

Tenerife Top Training treeningubaasis on olemas 6 rajaga 25-meetrine ja 10 rajaga 50-meetrine välibassein koos riietusruumide ja pesemisvõimalusega. Baasis on veel muruväljak erinevate rühmatreeningute läbiviimiseks, välijõusaal ja staadion 300-meetriste jooksuradadega.

Personaaltreeningud viivad kiiremini sihile

Personaaltreeningud on mõeldud eelkõige individuaalõppeks, et ujuma õppida, ujumistehnikat parandada või anda ujumisega koormust kogu kehale. Eratunnid sobivad nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele.

Osalejate võimed on väga erinevad. Seepärast lähtuvad treenerid igaühe anatoomilistest ja füüsilistest eripäradest, samuti võetakse arvesse Sinu hetkelist füüsilist võimekust. Vastavalt sellele tehakse treeningukava ja määratakse õppimisviis, mis on Sinu jaoks kõige tulemuslikum ja viib kiiremini sihile. 

Sobiv lahendus ujuma õppimiseks ja treenimiseks leitakse nii täiesti algajale kui ka edasijõudnule. Vastavalt sellele rakendatakse programme, mis aitavad Sul tehnilisi liigutusi efektiivsemalt sooritada. Selleks tehakse harjutusi kuival maal ja vees, abivahenditega ja ilma.

Treenerid räägivad ujumise põhitõdedest, mis aitavad Sul ujumist mõista, et teaksid, milleks pead valmis olema ja kuidas kulgeb progress. Seeläbi saad ennast paremini motiveerida. 

Maarja Palo, kes peab ujumises ennast algajaks, eelistas grupitrennile eratunde. Kolmekümne tunniga on toimunud märgatav areng. Maarja kinnitusel aitab arengule kaasa seegi, et treener Teet Daaniel märkab kõike ja on mõtetega kogu aeg kohal, tänu millele toimub edasiminek igas tunnis.

Ujumislaagrid

Ujumislaagrid on mõeldud sportlastele, hobisportlastele ja harrastajatele, täiskasvanutele ja lastele. Tulla võib julgelt, olenemata sellest kas oled üksinda või on teid kakskümmend. Laagris saab pühenduda ainult treenimisele ja valmistuda Sulle vajalikuks väljakutseks. 

Seal tegeletakse ujumistehnika parandamisega ja ujutakse pikemat distantsi. Laagri kava näeb ette üks-kaks ujumiskorda päevas. Samuti tehakse keha ja meele rühmatreeninguid, et arendada lihaskonna plastilisust ja seeläbi vältida vigastusi tagada kiirem taastumine.

Laagreid korraldatakse erineva rõhuasetusega – üldfüüsiline treening koos ujumisega või keskendutakse ainult ujumisele. Kui on soovijaid, korraldatakse ka mahutreeningut hõlmavaid matkasid saare maalilisel maastikul ja mägedes. Kõik toimub eksootilise saare ideaalsetes välitingimustes eestikeelse teenindusega.
Kui on huvi ujumislaagris osaleda, on vajalik aeg kokku leppida ning päikselisele Tenerifele teele asuda. Nordswimi Tenerife klubis pakutakse treeningubaasi lähedal ööbimist kolmes hotellis. Hotelli broneering on ujumislaagris osalejal vaja ise teha.

Rühmatunnid

Rühmatunnid on mõeldud eelkõige inimestele, kes elavad Tenerifel. Mõistagi võivad rühmatundidega liituda needki Eestist tulijad, kes veedavad saarel pikemat puhkust või talvituvad. Samuti saavad osaleda kohalike hispaanlaste lapsed. Õpe toimub eesti ja inglise keeles, vajadusel ka hispaania keeles.
Tunnid sobivad nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Tuleb vaid valida endale sobiv rühm alljärgnevate seast:

  • algõpetuse rühm täiskasvanutele,
  • edasijõudnute rühm täiskasvanutele,
  • algõpetuse rühm lastele alates viiendast eluaastast,
  • edasijõudnute rühm lastele alates kuuendast eluaastast.

Ujumistreeninguid juhendab personaaltreener ja pikamaaujuja “Ocean Seven Challenger ” Teet Daaniel, kes tänaseks on ületanud ujudes esimese Eestlasena La Manche, Gibraltari ja Santa Catalina väina ning jätkab seda teekonda. Teet on kirglikult ujumisega tegelenud viimased 20 aastat ja õpetanud personaaltreenerina ujuma lugematul hulgal lapsi, noori ja täiskasvanuid ning ka ennast järjepidevalt selles valdkonnas täiendanud. Tema motiveeriv õpetusstiil lähtub põhimõttest abistada sportlast maksimaalselt, arvestades tema eripärasid ja keha suutlikkust. Teet oskab ilmekalt lahti seletada ujumise põhiomadused ja tegevused, mis viivad parema tulemuseni. Lisaks on Teet pikaajaliste kogemustega meedik, keda võib kohata Eesti suurematel rahvaspordiüritustel kiirabi meeskkonnas.

Üldfüüsilisi treeninguid juhendab särav rühmatreener Kersti Ojalill (kutsetase 7), kes on juba pikki aastaid olnud tuntud tegija treeningute maailmas. Omab üle 20 aasta kogemust treenerina ning samuti ta on olnud aastaid ka rahvusvaheline Les Mills Master Trainer ja koolitaja. 

Võta meiega ühendust!

   teet@nordswim.ee
   +372 5397 8789 või +34 677 974 605
   nordswimtenerife
facebook_online_social_media-1024.png   nordswimtenerife

Päike, palmid ja imeline Tenerife loodus ootab sind treenima!